Δείτε επίσης: ΟΑΕΔ: Νέο πρόγραμμα με αμοιβή 700 ευρώ. Προσλήψεις σε σούπερ μάρκετ, φαρμακοβιομηχανίες, εταιρείες
ΑΤΟΜΑ με κάρτα ανεργίας, εγγεγραμμένοι στον ΟΑΕΔ Αγίων Αναργύρων, 30 – 45 ετών, κατά προτίμηση κυρίες, κάτοικοι Περιστερίου, Αγίων Αναργύρων, Καματερού, Πετρούπολης και 2 άτομα 19 – 29 ετών, για εργασία σε super market Συνεργασία Τροφίμων Ε.Ε. Πληροφορίες εδώ — ΒΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΔΩ
Δείτε επίσης: ΟΑΕΔ: Νέο πρόγραμμα με αμοιβή 700 ευρώ. Προσλήψεις σε σούπερ μάρκετ, φαρμακοβιομηχανίες, εταιρείες