Ο Όμιλος ΑΛΦΑ ΒΗΤΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, είναι μία από τις μεγαλύτερες αλυσίδες στο χώρο εμπορίας τροφίμων, με περισσότερα από 500 καταστήματα λιανεμπορίου, χονδρικής και franchise και πάνω από 14.000 εργαζόμενους. ΒΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΔΩ
Είναι μέλος του Ομίλου Ahold Delhaize που αποτελείται από 22 εταιρίες σε 3 ηπείρους (11 χώρες), 375.000 εργαζόμενους και απολαμβάνει την εμπιστοσύνη περισσότερων από 50 εκατομμύρια πελατών κάθε εβδομάδα.
Για τα καταστήματά μας η εταιρεία μας ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό για τα κάτωθι τμήματα:
• Κρεοπωλείο
• Οπωροπωλείο
• Τυποποιημένα Προϊόντα
• Αλλοιώσιμα
• Ταμεία
Προσφέρονται ικανοποιητικές αποδοχές, δυναμικό περιβάλλον εργασίας με άρτια εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης.