ΑΘΛΗΤΙΚΉ Ομοσπονδία στα νότια προάστια Αττικής ζητά να προσλάβει ένα νέο ή νέα έως 40 ετών για την γραμματειακή υποστήριξη. Με προσόντα: Εξαιρετικός χειρισμός Η/Υ,διαδικτύου και MS Office. Πολύ καλό επίπεδο Αγγλικής γλώσσας με οργανωτικές και διοικητικές δεξιότητες, (Προαιρετικά) απόφοιτο ΑΕΙ/ΤΕΙ Διοίκηση Επιχειρήσεων, μη καπνιστής. Περιγραφή θέσης /κύριες αρμοδιότητες: Οργάνωση γραφείου – Αρχειοθέτηση φυσική και ηλεκτρονική-Διαχείριση αλληλογραφίας, Διαχείριση ιστοσελίδας και social media. Προσφέρουμε : Πλήρη απασχόληση, ασφάλιση και συνεχή εκπαίδευση με δυνατότητα καριέρας. Μισθός ανάλογος προσόντων.
Αποστολή βιογραφικών: sportfederation684@gmail.com
Αμοιβή 700€, συζητήσιμη.
Περιοχή: Αττική – Ελληνικό(πηγή)
Δείτε επίσης: ΑΣΕΠ: 5 «πακέτα» για 1.551 μόνιμες προσλήψεις. Εκατοντάδες θέσεις στον Ιδιωτικό Τομέα
ΒΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΔΩ