Η AGT Engineering & Operations Services είναι μία ταχέως αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία παροχής υπηρεσιών στους τομείς των facility management, engineering projects, security & protection systems, energy & environmental etc.
Δραστηριοποιείται τόσο στην Ελλάδα, όσο και στο εξωτερικό με πελατολόγιο που συνθέτουν κορυφαίες επιχειρήσεις και οργανισμοί.
H πελατοκεντρική φιλοσοφία της, η ευρεία γκάμα υπηρεσιών που παρέχει στο πλαίσιο του total customer solutions, οι εξειδικευμένες και ιδανικές λύσεις της αναδεικνύουν την AGT Engineering & Operations Services ως μία από τις πιο αξιόπιστες εταιρίες του χώρου σε διεθνές επίπεδο.
Πληροφορίες για την εταιρία μπορείτε να αντλήσετε στο .
Η εταιρία, για να ανταποκριθεί στις προκλήσεις και να συνεχίσει την αναπτυσσόμενη πορεία της, αναζητά
Aνειδίκευτο Εργάτη
ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΙΤΗΣΗ ΠΑΤΗΣΤΕ ΣΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΑΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ