O Δήμος Πειραιά ανακοινώνει τη σύναψη σύµβασης µίσθωσης έργου µε 2 άτοµα για την εκτέλεση της Πράξης µε τίτλο «Πιλοτικός Μηχανισµός Ενηµέρωσης, Πρόληψης, ∆ιαχείρισης και ευαισθητοποίησης κλιµατικών κινδύνων στο Αστικό περιβάλλον του Πειραιά», µε κωδικό ΟΠΣ (MIS) 5047883 στο Ε.Π. «Αττική 2014 -2020», του Άξονα Προτεραιότητας 05 “Προώθηση της Προσαρµογής στην Κλιµατική Αλλαγή, καθώς και της Πρόληψης και ∆ιαχείρισης Κινδύνων” που συγχρηµατοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Ταµείο Περιφερειακής Ανάπτυξης (ΕΤΠΑ) συνολικής διάρκειας είκοσι τεσσάρων ανθρωποµηνών, ως εξής:
1. Ένα (1) στέλεχος, 10ετούς τουλάχιστον εµπειρίας, µε ειδίκευση στο περιβάλλον και τη διαχείριση συγχρηµατοδοτούµενων έργων – Συντονιστής Έργου, µε κωδικό 100.
2. Ένα (1) στέλεχος 10ετούς τουλάχιστον εµπειρίας, µε ειδίκευση σε θέµατα δοµηµένου περιβάλλοντος, πολεοδοµίας και βιώσιµης ανάπτυξης και στη διαχείριση συγχρηµατοδοτούµενων έργων, µε κωδικό 101.