Αρχική ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ Εργασία στο Δημόσιο Προσλήψεις 15 ατόμων στο Δήμο ΖίτσαςΕΡΓΑΣΙΑΚΑΕργασία στο ΔημόσιοΠροσλήψεις 15 ατόμων στο Δήμο Ζίτσας 16/07/2018 O δήμος Ζίτσας ανακοινώνει ότι θα προσλάβει προσωπικό με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικού αριθμού 15 ατόμων,προς κάλυψη κατεπειγουσών, εποχικών και πρόσκαιρων αναγκών των υπηρεσιών του (πυροπροστασία).ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΒΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΔΩ