Αποκλειστικά μέσω του διαδικτύου από την 1η Νοεμβρίου έως την 10η Δεκεμβρίου 2015 θα πρέπει να καταθέσουν τις αιτήσεις τους , όσοι ενδιαφέρονται να διεκδικήσουν μία από τις 4.640 για προπτυχιακές σπουδές και μία από τις 5.360 για Μεταπτυχιακές Σπουδές.
- Για τις προπτυχιακές σπουδές οι 4.640 κατανέμονται όπως φαίνεται εδώ
- Πρόσκληση για την Εκδήλωση Ενδιαφέροντος Φοιτητών – Ατόμων με Ειδικές Ανάγκες – σε 6 Προπτυχιακά Προγράμματα Σπουδών. Δείτε την εδώ