ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ – υπάλληλος υποδοχής, με προϋπηρεσία στο χώρο των υπηρεσιών υγείας, με καλή γνώση αγγλικής γλώσσας – χρήση Η/Υ, επιθυμητές σπουδές ΑΕΙ – ΤΕΙ – ΙΕΚ, ζητείται από κλινική στην Κυψέλη, ευελιξία ωραρίων.
Πληροφορίες εδώ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ – υπάλληλος υποδοχής, με προϋπηρεσία στο χώρο των υπηρεσιών υγείας, με καλή γνώση αγγλικής γλώσσας – χρήση Η/Υ, επιθυμητές σπουδές ΑΕΙ – ΤΕΙ – ΙΕΚ, ζητείται από κλινική στην Κυψέλη, ευελιξία ωραρίων.
Πληροφορίες εδώ